Ville Chocimska powstaną przy skrzyżowaniu ulicy Chocimskiej z Humańską na Starym Mokotowie. To wyjątkowe miejsce będzie idealnym miejscem do zamieszkania dla osób ceniących sobie miejski styl życia w otoczeniu zieleni i ciszy.

woman
sculpture

Mokotów – jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza dzielnica Warszawy. Bardzo dobrze skomunikowana, z architekturą na najwyższym poziomie, rozrywką, sklepami i kulturą. Miejsce, które bezapelacyjnie wygrywa wszystkie rankingi mieszkaniowe.

Mapa
palace

Nie da się ukryć, że ogromną zaletą Mokotowa jest ilość terenów zielonych. Właściwie z każdego miejsca blisko jest do jednego z urokliwych i dużych parków.

w sąsiedztwie znajdują się Łazienki Królewskie oraz ogrody: Morskie Oko, Park Arkadia z Królikarnią, Pole Mokotowskie, Park Dreszera, czy Park Sielecki. To niezwykle popularne i atrakcyjne miejsca spacerów, relaksu, joggingu, czy wydarzeń kulturalnych.

To wspaniałe miejsce na relaks oraz uczestnictwo w rozmaitych wydarzeniach kulturalnych, np. koncertach chopinowskich pod gołym niebem.

Mokotów posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć placówek edukacyjnych - znajduje się tutaj łącznie około 80 prywatnych i ponad 100 szkół państwowych – przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, techników zawodowych a nawet szkół muzycznych.

W tej dzielnicy znajduje się Szkoła Główna Handlowa, Uczelnia Łazarskiego, a także niektóre wydziały Uniwersytetu Warszawskiego. W połączeniu z placami zabaw, to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

books
hol
Ville Chocimska Ville Chocimska Ville Chocimska Ville Chocimska Ville Chocimska Ville Chocimska