Grupa Belmonte - jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym deweloperem z doświadczeniem.

Tworzone przez nas projekty opierają się na bezpieczeństwie, komforcie oraz luksusie, ponieważ doskonale wiemy jak połączyć funkcjonalność, efektowy design, najwyższą jakość wykonania, a całość założenia umiejscowić w jak najbardziej atrakcyjnej lokalizacji. Stąd też nasze inwestycje nad samym brzegiem morza, tuż przy stoku narciarskim w górach, czy w prestiżowej części Warszawy – Starym Mokotowie.

seaview
title_background title_background

Znajomość rynku pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, ceniących profesjonalizm i nowoczesne rozwiązania. Obiekt Apartamenty na Klifie usytuowany jest nad brzegiem morza w Ustroniu Morskim. Z budynku roztacza się wspaniały panoramiczny widok, a do dyspozycji gości pozostają jasne i przestronne apartamenty w eleganckim stylu. Realizacja miała miejsce w latach 2011- 2013.

W52 to stworzone przez nas, mieszkania w apartamentowcu przy ulicy Wołoskiej 52A w Warszawie. Idealne rozwiązanie dla wszystkich ceniących dogodną lokalizację. Do utworzenia elewacji i wnętrza wykorzystano wysokiej jakości materiały: klasyczny kamień, płyty fibrocementowe, stal polerowaną i mosiądz. Budynek o powierzchni prawie 4000 m2, 6 kondygnacjach nadziemnych i 2 podziemnych. Inwestycja realizowana była w latach 2018 – 2020.

belmonte
hotel&resort

to pierwszy 5-gwiazdkowy hotel w Krynicy-Zdroju zlokalizowany bezpośrednio przy stoku narciarskim – u podnóża Góry Krzyżowej. Nowoczesna architektura i oryginalne wnętrza stawiające tę inwestycję obok najlepszych europejskich kurortów narciarskich. Siedem kondygnacji, trzy skrzydła oraz łącznie 265 pokoi hotelowych. Baseny, siłownia, strefa fitness to miejsca, w których goście Belmonte Hotel & Resort mogą aktywnie wypocząć i zadbać o formę. Na najmłodszych czeka specjalna Strefa Zabaw oraz wykwalifikowany personel, który zadba o ich bezpieczeństwo. Dzięki temu i dorośli, i dzieci spędzą tu czas w najlepszy dla siebie sposób. Realizacja w latach 2020-2022.

room
swimming-pool

kolejne inwestycje

Położone nad samym brzegiem morza Apartamenty wakacyjne w Ustroniu Morskim staną się doskonałym miejscem do wypoczynku i relaksu. Nowoczesna architektura i luksusowe wnętrza z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Usytuowane w pobliżu molo oraz przystań rybacka spotęgują poczucie nadmorskiej atmosfery, a bliska okolica centrum miasta zapewni wygodę i komfort. Realizacja przewidziana jest na lata 2022-2024.

Ville Chocimska Ville Chocimska Ville Chocimska Ville Chocimska Ville Chocimska Ville Chocimska